2

GROFU NE CVETAJU RUŽE U RUSIJI: Novi poraz Arsenala iz Tule (VIDEO)

Objavljeno: 06.08.17 u 17:20

Arsenal iz Tule je doživeo i treći poraz u šampionatu Rusije, a ovoga puta je od ekipe Miodraga Božovića bio bolji novi prvoligaš Tosno. Rezultat je bio 2:1 za goste.

Arsenal, za koji je od starta utakmice pa do sredine drugog poluvremena igrao srpski vezista Goran Čaušić, poveo je prelepim golom Karima Berhamova u 40. minutu meča, ali je u drugom poluvremenu Tosno bio bolji rival i zasluženo slavio.

Prvo je Vagiz Galiulin izjednačio rezultat u 48. minutu meča, a onda je usledio putpuni šok i pogodak Evgenija Markova. Klub koji sa klupe predvodi bivši trener Crvene zvezde Miodraga Božovića je imao priliku da dođe do izjednačenja u 69. minutu, ali je sa bele tačke neprecizan bio Luka Đorđević.

1-2 Yevgeni Markov Goal Russia Premier Liga… by denysenathan