0

PROMAŠAJ KARIJERE: Evo šta je Janković rekao o najboljoj šansi na utakmici (VIDEO)

Objavljeno: 03.08.17 u 00:20

Crnogorski reprezentativac je na četiri minuta do kraja meča imao priliku da donese vođstvo Partizanu.

Tada bi crno-belima uz sudijsku nadoknadu ostalo još nešto manje od 10 minuta za eventualno novi pogodak i eliminaciju Olimpijakosa, ali za prosutim mlekom ne vredi plakati.

Neposredno pošto je Uroš Đurđević rutinski završio akciju za 2:2, ukazala se najbolja prilika na meču Marku Jankoviću. Crnogorac je izašao sam ispred golmana Kapina, ali je loptu poslao visoko iznad gola domaćina.

– U toj situaciji je lopta došla do mene iznenada, stigao me je umor… Imali smo želju, ali smo primili jeftine golove kao i u Beogradu, kazao je Janković posle utakmice.

Uprkos ovom promašaju, Marko Janković je bio možda i najbolji pojedinac Partizana ukoliko se sagleda 180 minuta fudbala sa prvakom Grčke.

(Izvor: YouTube/AM Video7S)