0

VLADAN MILOJEVIĆ: Još uvek ne znam stepen povrede Filipa Stojkovića

Objavljeno: 30.07.17 u 21:33

Crvena zvezda je zabeležila i drugu pobedu u Superligi Srbije. Crveno-beli su bili bolji od Rada na Banjici i slavili rezultatom 2-0, a trener Vladan Milojević je imao razloga za zadovoljstvo.

Milojević je naveo da je njegovoj ekipi bilo teško zbog emotivnog pražnjenja u meču kvalifikacija za Ligu Evrope.

-Hvala Radu na gostoprimstvu. Znali smo da Rad ima mladu i poletnu ekipu. Znali smo odakle nam preti opasnost. Nama je bilo teško posle Sparte i emotivnog pražnjenja. Na vreme smo dali gol, ali u drugom delu je Rad mogao do izjednači, pogodili su prečku– rekao je trener Zvezde.

Desni bek Crvene zvezde Filip Stojković je napustio teren u drugom poluvremenu, a umesto njega je ušao Gobeljić.

Dobio je jak udarac u skočni zglob. Nije zbog povrede izašao na poluvremenu već zbog prevencije. Još uvek ne znam tačno da li je povreda ili je u pitanju trenutan bol–  naveo je Milojević.