E OVO JE DEBI: Dani Alveš postigao golčinu iz slobodnjaka protiv Monaka (VIDEO)

Objavljeno: 29.07.17 u 23:49

Na odličan način se Brazilac predstavio publici u Francuskoj.

Iako je Monako pokazao zube danas, PSŽ je i ove godine osvajač Superkupa Francuske.

U centru pažnje je od novajlija danas bio i Juri Tilemans, mladić koji je u Monako ovog leta stigao iz Anderlehta. Baš on je uputio sjajan pas i bacio u vatru Sidibea koji je izašao pred Areolu i bocnuo loptu preko golmana Parižana za vođstvo od 1:0.

A onda je u drugom poluvremenu Dani Alveš uzeo stvar u svoje ruke. Iskusni defanzivac je prvo maestralno postigao gol iz slobodnog udarca u 51. minutu, a potom i proigrao Rabioa za preokret, pobedu i trofej PSŽ-a.

(Izvor: YouTUbe/Elitaly)