0

LIVERPUL LAKO DO FINALA: Klop pružio šansu i Marku Grujiću (VIDEO)

Objavljeno: 19.07.17 u 18:00

Fudbaleri Liverpula savladali su Kristal Palas rezultatom 2:0, u polufinalu Premijer liga trofeja Azije.

Ovo je bila treća pobeda Liverpula u četvrtom pripremnom meču ovog leta, a strelci za ‘crvene’ sa Enfilda su bili Dominik Solenke i Divok Origi.

Jirgen Klop je dao šansu i mladom srpskom reprezentativcu Marku Grujiću, koji je ušao u igru tokom grupne izmene u 50. minutu, kada su zaigrali između ostalih i Divok Origi, Džejms Milner, Dejan Lovren, Filipe Kutinjo i Žoržinjo Vajnaldum.

S druge strane, dres Kristal Palasa je nosio Luka Milivojević, koga je u 77. minutu zamenio Nija Kirbi.

Liverpul će u finalu turnira u Hong Kongu igrati protiv Lestera koji je savladao ekipu Vest Bromvič Albiona sa 7:6 na penale. U regularnih 90 minuta bilo je 1:1. Vest Bromvič Albion je poveo preko Džeja Rodrigeza na u desetom minutu, da bi izjednačio Alžirac Rijad Mahrez u 24.minutu.

Pripemio: Branko Puzović