0

PRVENAC PLAVŠIĆA: Česi videli gol Atomskog, ali se nisu nadali ovakvom radovanju (VIDEO)

Objavljeno: 12.07.17 u 20:50

Drugi put je obukao dres svog novog kluba srpski internacionalac i uspeo je da postigne gol.

Srđan Plavšić se u 30. minutu prijateljskog susreta odlično snašao i upisao u strelce.

Mladi reprezentativac Srbije je u 31. minutu meča prilikom prednosti ekipe Ingolštada od 1:0 pažljivo pratio situaciju u odbrani nemačkog drugoligaša, krenuo na nešto kraću loptu štopera Tiserana ka golmanu Hansenu, pokupio je i doneo izjednačenje.

Iako se radi o prijateljskoj utakmici, prvi gol u Sparti je Plavšić proslavio na sebi svojstven način – saltom. Do kraja utakmice su viđena još dva gola pa je ovaj prijateljski susret okončan rezultatom 2:2.

Gol Atomskog mrava možete pogledati na 30. minutu snimka, ili -1:21:48.

(Izvor: YouTube/AC Sparta Praha)