Fudbal Domaći fudbal The Best Of
23:28 07.07.2017.

NEĆE IZA REŠETAKA: Funkcioneru Partizana data nanogica!

FOTO: YOUTUBE PRINTSCREEN

Tužilaštvo je tražilo da Viši sud u Beogradu odredi pritvor za Milana Obućinu, ali se to neće dogoditi i on će se braniti iz svog doma.

Naime, Milan Obućina je osumnjičen da je zloupotrebio položaj i oštetio novčano JSD Partizan. Ipak, umesto pritvora dobiće nanogicu.

Portparol suda Bojana Stanković rekla je Tanjugu da je sudija za prethodni postupak posle saslušanja osumnjičenog, odbio predlog Tužilaštva za određivanje pritvora i izrekao mu meru zabrane napuštanja stana, uz primenu elektronskog nadzora. Ta mera mu je određena zbog postojanja osobitih okolnosti koje ukazuju da će u kratkom vremenskom periodu ponoviti krivično delo.

Protiv ovog rešenja osumnjičeni i njegov branilac mogu izjaviti žalbu krivičnom vanraspravnom veću u roku od tri dana od prijema rešenja.

Obućina, koji je i generalni sekretar JSD Partizan, sumnjiči se da je kao ovlašćeno lice za raspolaganje novčanim sredstvima JSD Partizan, od januara 2013. do oktobra 2016. sačinjavao i potpisivao naloge za isplatu novca sa računa u iznosu od 86.566.286 dinara.

Osumnjičeni je nedavno na vanrednoj skupštini FK Partizan izabran za člana Upravnog odbora.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Ko osvaja ABA ligu ove sezone?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...