0

VOJVODINA- RUŽOMBEROK: Nezaustavljivi Malbašić u prvom poluvremenu (VIDEO)

Objavljeno: 29.06.17 u 21:02

Od samog početka meča Filip Malbašić je neustrašivo počeo šansom već u prvom minutu. Od tada je nezaustavljiv.
Već u osmom minutu dogodio se neverovatan gol za vođstvo Vojvodine 1:0. Naime, Malbašić je dobio jak udarac na početku akcije, sudija je dosudio prednost, a nakon centaršuta sa leve strane lopta se odbila do njega, na ivicu kaznenog prostora, odakle je uhvatio strašan šut i savladao Mačika.

Raspoloženi Malbašić i u 21. minutu postiže pogodak za 2:0. Dženan Bureković je pasom sa leve strane pronašao Malbašića na ivici kaznenog prostora, koji iz prve šutira izuzetno precizno i pogađa mrežu, tik uz levu stativu.

Vojvodina (Srb) 2-0 Ruzomberok (Svk) 29.06.2017 by Football–Live

Sjajan početak za ekipu Vojvodine i dva postignuta gola za manje od 20 minuta deluju obećavajuće na putu ka Ligi Evrope.