0

KVALIFIKACIJE ZA LIGU EVROPE: Evo kako su se snašli nekadašnji igrači Zvezde u svojim trenutnim klubovima (VIDEO)

Objavljeno: 29.06.17 u 21:50

Crvena zvezda dominira u prvoj kvalifikacionoj utakmici protiv Florijane, ali evo kako se snalaze nekadašnji igrači crveno-belih u svojim trenutnim klubovima.

Slovan iz Bratislave je završio posao oko plasmana u drugu rundu doigravanja za Ligu Evrope, pošto je na gostovanju Pjuniku pobedio sa 4:1. Drugi gol slovačke ekipe je delo Vukana Savićevića.

Bivši vezista Zvezde je u 62. minutu precizno šutirao sa 25 metara i postigao neverovatan gol.

(Izvor: YouTube/ Everything Soccer)

U utakmici između Zarje i Sarajeva, gol koji je Bojan Pavlović, nekadašnji golman Zvezde, primio u 7. minutu gostovanja u Moldaviji pamtiće za sva vremena. Naime, Pavlović je omogućio vezisti Zarje da postigne pogodak sa polovine terena. Marselo Garsija je, naime, video da je čuvar mreže Sarajeva izašao sa gol-linije i matirao ga. Pavlović je pokušao je da se vrati, zaustavi loptu, ali nije uspeo. Pao je u mrežu zajedno sa loptom.