0

LUDNICA NA MEČU MEKSIKA I NOVOG ZELANDA: Dribling za večnu sramotu, golčina za udžbenike i tuča na samom kraju (VIDEO)

Objavljeno: 21.06.17 u 22:02

Fudbaleri Meksika savladali su Novi Zeland sa 2:1 u meču drugog kola A grupe Kupa konfederacija.

Poveo je Novi Zeland golom Vuda u završnici prvog dela, a Raul Himenez je prelepim pogotkom poravnao rezultat.

U 54. minutu Akvinjo je povukao loptu po levom krilu, pre toga iz igre izbacivši probacivanjem lopte kroz noge levog beka Ingama. Iskoristio je „brisani prostor“ i sjajno uputio loptu ka sredini kaznenog prostora, gde je do nje došao Fabijan, koji je iz okreta produžio do Raula Himeneza, nakon čega je usledila neverovatno dobra realizacija napadača Meksika:

(Youtube/Videos Curiosos)

Do kraja susreta Meksiko je stigao do potpunog preokreta preko Peralte u 72. minutu.

(Youtube/Fitzy ,)

U poslednjim momentima meča došlo je do opšte tuče, kada je Herera nakon dosuđenog faula udario Boksala bez lopte, pa su igrači Novog Zelanda nasrnuli na fudbalere Meksika, što je okončano sudijskim pregledanjem snimka i žutim kartonima.

Na kraju, 2:1 za Meksiko i šansu da nerešenim rezultatom u poslednjem kolu protiv Rusije stignu do polufinala.