0

KUP KONFEDERACIJA: ‘Vatromet’ golova u Sočiju, Nemci nadskočili ‘kengure’ (VIDEO)

Objavljeno: 19.06.17 u 19:29

U drugom meču ‘B’ grupe Kupa konfederacija Nemačka je sa 3:2 (2:1) savladala Australiju, šampiona Azije.

Mučili su se šampioni sveta protiv ‘kengura’, tačnije ‘elf’ su nervirali Srbin i Hrvat. Nemci su poveli u 5. minutu, Brandt je ubacio loptu na peterac, a Stindl je zakucao loptu u mrežu. Australija je do izjednačenja siglau 41. minutu kada je Rogić šutirao, lopta se nespretno odbila od jednog defanzivca Nemaca, vratila se poreklom Srbinu, a ovaj je smestio iza Lena. Ipak, do kraja prvog dela igre Nemačka je ponovo povela golom Drakslera iz penala.

Nemcima je ubedljiviju prednost u 48.minutu na asistenciju Kimiha doneo Goretcka – 3:1. Ipak, Jurić je osam minuta kasnije smanjio na 3:2. Do kraja utakmice jednu šansu je imao Verner za Nemačku, ali je golman ‘kengura’ bio na mestu.

Australia 2-3 Germany ¦ All Goals and Full… by taftadarka2016