0

KVALIFIKACIJE ZA SP: Islanđani srušili Hrvate u 90. minutu, Albanci se raspucali u Izraelu (VIDEO)

Objavljeno: 12.06.17 u 00:14

Pored naše grupe D, danas su igrani mečevi i u grupama G i I u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Rusiji sledeće godine.

Vrlo zanimljiv meč viđen je na Islandu, tačnije, završnica utakmice u kojoj su Islanđani iznenadili favorizovane Hrvate i izjednačili se na čelu tabele grupe I.

Hrvatska je doživela nezgodan poraz i to u 90. minutu kada je gol za trijumf ‘ostrvljana’ postigao Magnuson.

Iznenađenje je viđeno i u meču između Izraela i Albanije. Nakon 3:0 za Izraelce u Tirani, očekivala se pobeda i na svom terenu, ali su Albanci odgovorili potpuno istom merom i takođe sa 3:0 slavili u Tel Avivu.

U ostalim mečevima videli smo lake pobede Turske nad Kosovom rezultatom 3:1, Italije nad Linhenštajnom od 5:0, dok se Španija malo mučila u Skoplju, ali je trijumfovala rezutlatom 2:1.