Fudbal ATP Košarka Superliga Kine Tenis
08:50 02.06.2017.

SPORT NA TV: Košarkaški dan ‘kvare’ Đoković i Kinezi

Danas na televiziji, što se sporta tiče, od svega po malo.
A izgleda fudbala najmanje, mnogo liga ‘odmara’ ali Superliga Kine radi punom parom.

Novo kolo kineskog prvenstva počinje sudarom Tjanđina Tede i Šangaj Šenhue koji od 13.35 igraju na Sport klubu 2, a pored tog meča ista televizija na svom trećem finalu će emitovati i duel Luga i Levantea u Segundi.

Eurosport je mesto na kojem ćete moći da pradite dešavanja na Rolan Garosu, od srpskih tenisera je u takmičenju još samo Novak Đoković koji bi trebalo da od 14.30 ‘rekete ukrsti’ sa Argentincem Švarcmanom.

Baskonija i Valensija će odigrati od 20.30 svoj drugi meč u završnici Endesa lige, a prenos je obezbedila Arena sport 1. U petom meču polufinala italijanskog šampionata će snage odmeriti Armani i Trentino od 20.45 na Sport klubu 1, Darušafaka i Fenerbahče će od 19 časova igrati treći duel polufinala u Turskoj na SK3.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...