0

SUPERLIGA KINE: Hulk za trijumf u derbiju Šangaja, Janbijan i Šandong bez pobednika

Objavljeno: 20.05.17 u 11:27

Fudbaleri Šangaj SIPG savladali su ekipu Šangaj Šenhue sa 3:1 u derbiju Šangaja, dok je meč između Janbijana i Šandonga završen 1:1.

Derbi susret 10. kola kineske Superlige odigrali su Šangaj SIPG i gradski rival Šenhua, a kao pobednik je izašla ekipa SIPG.

Povela je gostujuća ekipa SIPG-a sa 1:0 preko Vu Leija u 36, ali je sedam minuta kasnije Obafemi Martins izjednačio.

Taj rezultat bio je aktuelan do 90. minuta, kada je Hulk pogodio za 2:1, a potom samo minut kasnije fantastičnim potezom namestio priliku Oskaru, koji je pogodio prečku, a lopta se nakon odbitka od igrača Šenhue vratila u gol za 3:1.

U drugom meču programa od 9:30, Janbijan je odigrao 1:1 sa ekipom Šandonga.