OVO SE NE VIĐA TOLIKO ČESTO: Partizan vodi na poluvremenu (FOTO)

Objavljeno: 15.05.17 u 18:45

Vrščani su imali prednost tokom većeg dela prvog kvartala ali su je ispustili.
U ‘Milenijumu’ je poluvreme na utakmici Vršac – Partizan.

Domaćin je bolje otvorio ovaj duel i imao prednost skoro tokom celog prvog kvartala. Sa slabom efikasnošću su oba tima ušla u utakmicu, prvi poeni su viđeni tek nakon dva minuta igre.

Posle koša Fundića je domaćin na startu imao plus pet, da bi u finišu prve deonice ispustio prednost. Onda su crno-beli poveli i košem Birčevića na startu druge četvrtine došli do bođstva od šest poena razlike.

Sredinom drugog kvartala je Vršac ponovo uhvatio ritam, za dva je bio precizan Minčev za novu prednost domaćina, ali su se u nastavku poluvremena bolje snašli izabranici Aleksandra Džikića i na pauzu otišli sa rezultatom 45:40.

Stefan Birčević je jedini dvocifreni u timu Partizana sa 12 poena, dok je na drugoj strani Jeftić postigao 14.