0

PREMIJER LIGA: Marez propustio šansu da donese bod Lesteru (VIDEO)

Objavljeno: 13.05.17 u 16:13

Odigrana je prva utakmica današnjeg programa Premijer lige.

U utakmici 37. kola engleskog prvenstva Mančester Siti je rezultatom 2:1 savladao Lester.

‘Građani’ su na samom startu furioznom igrom nadigrali rivale i postigli brza dva gola za veoma dobru prednost već u prvom poluvremenu.

Prvi gol postigao je David Silva u 29. minutu uz asistenciju Liroja Sanea. U 36. minutu strelac Sitija, Gabrijel Hesus postiže gol iz penala.

Šinđi Okazaki pred sam kraj prvog poluvremena smanjuje razliku tako što postiže gol uz asistenciju Marka Albrintona.

U 77. minutu je alžirski reprezentativac na bizaran način pokušao da sa bele tačke savlada Kabaljera. Prilikom izvođenja penala se Marez okliznuo i sa obe noge udario loptu. Rijad Marez je postigao gol ali ga sudija Medli nije priznao.

Siti i ‘lisice’ su igrali čak 100 minuta zbog sudijske nadoknade koja je trajala nešto duže.