AdmiralBet ABA Liga

SKANDAL U MAKEDONIJI: Huligani napravili haos u dvorani, napali i pljuvali srpskog trenera Nikolića! (FOTO)

Objavljeno: 05.05.17 u 23:21

Skoplje je večeras bila primer kako se dešavanja iz političkog života prenose na sportska borilišta, odnosno, u ovom slučaju košarkaški teren.

U polufinalu makedonskog plej-ofa Rabotnički je ugostio Karpoš Sokoli u Skoplju, ali nije bio nimalo domaćinski nastrojen prema rivalu.

Naprotiv, domaći navijači su osuli pravu paljbu predmetima prema igračima i stručnom štabu gostiju, a čak su i pljuvali njihovog trenera Dragana Nikolića, inače srpskog stručnjaka koji sa velikim uspehom ove godine vodi Karpoš.

Policija nije mogla ili želela da isprazni dvoranu kao što je bilo potrebno, pa je meč prekinut pri vođstvu Karpoša rezultatom 67:60 i biće nastavljen sutra.

Igraće se samo poslednjih 10 minuta, pošto je do prekida došlo u 30. minutu utakmice.