0
ATP

Tennis Tenis Davis Cup Quarter Final Srbija v Spanija Viktor Troicki (SRB) v Pablo Carreno Busta (ESP) Beograd, 07.04.2017. foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

ISTANBUL: Troicki na otvaranju turnira bolji od Bagdatisa

Objavljeno: 02.05.17 u 19:21

Srpski teniser je u prvom kolu savadao je Kipranina u dva seta, nakon 95 minuta borbe.

Viktor Troicki je na otvaranju turnira u Istanbulu bio boljji od Markosa Bagdatisa rezultatom 7:5, 6:4, za nešto više od sat ipo vremena igre.

Protivnik našem teniseru u drugoj rundi biće Rus, Karen Kačanov sa kojim je nedavno imao prilike da se sastane i u Dejvis kup meču u Beogradu, gde ga je i savladao.

Nešto kasnije na istom turniru će na teren izaći i Dušan Lajović koji će se sastati da Hrvatom Bornom Ćorićem, dok je Laslo Đere već obezbedio plasman u drugo kolo slavivši nad Nemcem Danijelom Brendsom sa 6:3, 6:4.