0

PRIMERA: Malaga odigrala za Atletiko Madrid (VIDEO)

Objavljeno: 01.05.17 u 23:23

U poslednjem meču 35. kola Malaga je na svom stadionu savladala Sevilju 4:2 (1:1) i tako pogurao Atletiko Madrid ka trećem mestu na tabeli.

Malaga je napravila iznenađenje. Sevilja se pomirila sa četvrtim mestom koje vodi u kvalfikacije za Ligu šampiona. Gosti iz Andaluzije su poveli golom Vaskeza u 30. minutu. Ipak, samo osam minuta kasnije Resio je pronašao Fornalsa i izjednačio na 1:1.

All Goals & highlights HD – Malaga 4-2… by smoki-bobi

Drugo poluvreme je pripalo domaćinu. Malaga je preko Ramireza povela sa 2:1 u 51. minutu. Samo šest minuta kasnije Vaskez je izjednačio na 2:2. Ipak, Malaga se nije predavala, Ljorente je doneo prednost timu sa Rosalede, a tačku na pobedu je stavio u 89. minutu Karlos posle promašenog penala Ramireza.