0

SERIJA A: Milanu samo bod protiv Krotonea, Fiorentina pala na Siciliji (VIDEO)

Objavljeno: 30.04.17 u 16:57

„Rosoneri“ su ponovo razočarali svoje navijače remiziravši protiv Krotonea i tako propustivši šansu da uhvati priključak za mestom koje vodi u Evropu.

Fudbaleri Milana nisu uspeli da se umanje zaostatak u odnosu na tim iz Bergama, remiziravši na gostovanju Krotoneu rezultatom 1:1.

Domaća ekipa povela je protiv favorizoanog rivala već u osmom minutu utakmice pogotkom Marsela Trote a taj rezultat bio je na snazi do kraja poluvremena. Početak drugog dela utkmice doneo je izjednačenje „rosonera“, a strelac je bio Gabriel Paleta u 50. minutu na asitenciju Juraja Kucuke.

Izvor:Youtube/Legionario Decimo

Iako je Milan ima punih 40 minuta da do kraja stigne i do potpunog preokreta ali promene rezultata više nije bilo, pa je Krotone usppeo da osvoji bod koji im ostavlja nadu da u finišu šampionata možda i izbore opstanak.

Sa druge strane ekipa Fiorentine nastavila je sa promenljjivim partijama, izgubivši na gostovanju na Siciliji od Palerma rezultatom 2:0.

Prvi pogodak na stadionu „Renco Barbera“ pao je u 32. minutu a strelac je bio nekadašnji reprezentativac Italije Alesandro Dijamanti. Nakon toga mreže su mirovale sve do poslednjih trenutaka utakmice kada je pobedu domaćina potvrdio Haimtam Alesami, pogotkom u 90. minutu.

Najubadljivija ovog popodneva bila je Bolonja koja je kod kuće savladala ekipu Udinezea rezultatom 4:0.
Seriju pogodaka na ovom meču pokrenuo je Matija Destro već u drugom minutu utakmice a prednost je duplirao

Sapir Taider u prvom mnutu nadoknade prvog poluvremena. U 59. minutu viđen je novi pogodak u režiji Destra a konačnih 4:0 postavio je autogolom Danilo u 68. minutu.

Atalanta – Juventus 2:2 (1:0)

(Konti 45, Freuler 89 – Spinacola 50 ag, Alveš 84)

Torino – Sampdorija 1:1 (0:1)