1

PROMEŠAO ODBRANU BETISA: Nenad Krstičić prelepim pogotkom najavio preokret Alavesa protiv Brašanca i ekipe! (VIDEO)

Objavljeno: 30.04.17 u 17:48

Fudbaleri Betisa i Alavesa igraju u ovim trenucima u Sevilji svoj meč 35. kola španskog šampionata u kome gosti imaju vođstvo od 3:1.

Prvi su na ovom meču do vođstva stigli fudbaleri Betisa preko Parda u 32. minutu ali je Alaves u nastavku ipak stigao do preokreta.

Gostujućem timu izjednjačenje je doneo Nenad Krstičić, koji je vrlo lepu solo akciju završio preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora. Pogledajte kako je to izgledalo.

Nenad Krsticic Goal Real Betis 1-1 Dep Alaves… by smoki-bobi