ŠTA MU BI: Bizarna greška Arona koju je kaznio Suarez (VIDEO)

Objavljeno: 29.04.17 u 23:10

Dva poklona je danas dobio Urugvajac od defanzivaca Espanjola, oba je iskoristio.
Barselona je danas savladala Espanjol rezultatom 3:0.

Prvo poluvreme poslednjeg meča dana u španskom prvenstvu je proteklo u ravnomernoj borbi oba tima, Hurado je čak mogao da donese i vođstvo domaćinu ali je sjajno reagovao Ter Štegen. A onda je isti igrač upropastio sve dobro što je učinio u ovom duelu. Gotovo da je Hurado namestio gol Suarezu lošim povratnim pasom koji je Urugvajac iskoristio.

Za 2:0 je Mesi izgradio čistu situaciju hrvatskom internacionalcu Rakitiću sjajnim prodorom kroz defanzivnu liniiju gradskog rivala, a poslednji gol je ponovo delo Luisa Suareza, s tim što je poklon ovoga puta ‘uručio’ Aron koji je promašio loptu prilikom otklanjanja opasnosti ispred svog gola, da bi Suarez još jednom savladao Dijega Lopeza.

Luis Suarez Goal HD – Espanyol 0-3 Barcelona… by footballvideostv1

Ranije danas je sa 5:0 Atletiko Madrid porazio Las Palmas. Dvostruki strelac je u prvom poluvremenu bio Gameiro, dok su se još u listu strelaca upisali Nigez, Tomas i Tores, a dva žuta kartona je zaradio Kevin Prins Boateng.