0

SLS PLEJ-AUT: Borac napravio veliki korak ka opstanku, Spartak prikucao Pazarce za dno

Objavljeno: 29.04.17 u 18:52

Ovog popodneva odigrane su dve utakmice treće runde doigravanja za opstanak a važnu pobedu na gostovanju Bačkoj zabeležio Borac.

Čačani su na gostovanju u Bačkoj Palanci slavili rezultatom 1:0 a gol vredan tri, možda i spasonosna boda postigao je Punoševac u 73. minutu.

Pobedu je zabeležio i subotički Spartak, koji je na domaćem terenu savladao Novi Pazar rezultatom 2:1, uprkos tome što je od 56. minuta igrao sa desetoricom na terenu.

Subotičani su oba svoja pogotka postigli u prvom poluvremenu a strelci su bili Savković u 11. i Mudrinski u 38. minutu. Početkom drugog dela, tačnije u 56. minutu domaćin je ostao sa igračem manje na terenu ali sve što su Pazarci uspeli da urade jeste da golom Plavšića u 79. minutu ublaže poraz.