SERIJA A: Osam golova u Rimu, novi pogodak Ljajića u pobedi Torina (VIDEO)

Objavljeno: 23.04.17 u 17:41

Danas je odigrano šest mečeva 33. kola Serije A.
Svaka od 12 ekipa je postigla barem jedan pogodak.

Puleni Siniše Mihajlovića su u gostima slavili protiv Kjeva, iako nije bilo pogodaka tokom prvih 45 minuta, u toku drugih smo mogli da ih vidimo četiri. Prvi strelac na meču je bio Adem Ljajić koji je veoma dobro gađao sa ivice šesnaesterca za vođstvo ‘bikova’, da bi Zapakosta za četiri minuta duplirao prednost.

Adem Ljajic Goal HD – Chievo 0-1 Torino 23.04.2017 by footballhighlights2016

Pelisijer je na asistencij Inglezea na 25 minuta do kraja vratio nadu domaćim nacijačima, a posle tačno 10 minuta je asistent kod prvog gola, Falke, otklonio svaku sumnju.

Lacio je postigao čak šest golova protiv Palerma, od toga pet tokom prvog poluvremena. Ćiro Imobile je za dva minuta dvaput zatresao mrežu gostiju, prošlo je malo vremna pa je Keita Balde dva puta za tri minuta bio strelac za vođstvo od 4:0. Keita je pogodio još jednom do kraja poluvremena.

Onda su se uloge promenile, nakon prvih opasnih napada je Palermo za kratko vreme dva puta došao do golova preko Rispolija, a sasvim neočekivano do sudijske nadoknade se mreže više nisu tresle. ‘Tačku na i’ je u prvom minutu nadoknade stavio Kreko.

All Goals & Highlights HD – Lazio 6-2 Palermo… by Bayeo

Napoli je prvo vodio protiv Sasuola da bi nakon dva primljena gola Milik spasio Napolitance poraza na Mapei stadionu, a Empoli, Udineze i Krotone su pobedili rezultatom 2:1.