0

PREMIJER LIGA: Benteke im se ‘osvetio’, Liverpul i Klop se sada tresu za Ligu šampiona (VIDEO)

Objavljeno: 23.04.17 u 19:32

U 34. kolu Premijer lige dogodilo se neverovatno iznenađenje, pošto je Kristal Palas na Enfildu savladao Liverpul 2:1 (1:1), čime je tim iz Londona blizu opstanka u ‘eliti’.

Liverpulu i Jiregnu Klopu izmiče plasman u Ligu šampiona sledeće sezone. Crveni su svojim navijačima na Enfildu servirali novo gorko jelo porazom od Kristal Palasa 2:1. A, ništa nije mirisalo na iznenađenje, međutim ‘osvetnik’ se vratio i poklonio najboljim navijačima na ‘ostrvu’, ali je za uzvrat dobio zvižduke.

Liverpul je poveo golom Kutinja u 24. minutu iz slobodnog udarca. Ipak, pred sam kraj prvog dela igre Kabaj je uposlio Bentekea, a Belgijanac izjednačio na 1:1. U 74. minutu posle kornera Benteke je ponovo bio precizan za 2:1 i šok na Enfildu. Belgijanac se tako na najbolji mogući način osvetio Jirgenu Klopu koji ga je ove sezone sklonio iz Liverpula.

All Goals & Highlights HD – Liverpool 1-2… by Super-By

U pobedničkom timu svih 90 minuta je odigrao Luka Milivojević i dobio je žuti karton. Za Liverpul je deset minuta igrao Marko Grujić, a i on je ‘požuteo’…

Crveni su i dalje treći na tabeli sa 66 osvojenih bodova, dva više od Mančester sitija i tri od Junajteda, ali sa dve utakmice više od oba tima.