0

SUPERLIGA KINE: Šenhua se vraća u vrh i bez Teveza (VIDEO)

Objavljeno: 22.04.17 u 15:40

U 6. kolu Superlige Kine Šangaj Šenhua savladala je Guižu Žičeng 2:0 (2:0) i nastavila niz pobeda.

Pitanje pobednika rešeno je u prvom poluvrmenu. Igrao se 14. minut kada je Sao Juding centrirao, a Guarin pogodio za 1:0 i svoj treći gol u sezoni. U 37. minutu bilo je 2:0 za domaćina Bai Žižun je dodao do Martinsa, a legendarni Nigerijac je bio neumoljiv. Do kraja utakmice promene rezultata nije bilo.

Šangaj Šenhua je i ovaj meč odigrala bez najplaćenijeg fudbalera planete Karlosa Teveza. Sa druge strane nije bilo hrvatskog intenracionalca Nikice Jelavića. Šangaj Šenhua je sada peti na tabeli sa deset osvojenih bodova, šest manje od lidera Gvangžu R&F koji vodi naš Dragan Stojković Piksi.