0

FOTO screenshot

PRIMERA: ’Žuta podmornica’ nakon lude završnice do tri boda na ’Madrigalu’ (VIDEO)

Objavljeno: 22.04.17 u 18:30

Fudbaleri Viljareala slavili su na domaćem terenu protiv ekipe Leganesa, rezultatom 2:1 u utakmici 33. kola španskog šampionata.

Domaćin je do pobede stigao drugim pogotkom Sedrika Bekambua u drugom minutu nadoknade, nakon što je svega dva minuta ranije Migel Anhel Gerero šokirao „El Madrigal“ i izjednačio rezultat.

Prethodno je Bakambu u 68. minutu doneo vođstvo Viljarealu i izgledalo je da će to biti dovoljno za tri boda ali su ga gosti u finišu naterali da vadi „kestenje iz vatre“.

Cedric Bakambu Goal HD – Villareal 1-0 Leganes… by fififilive

Ovim trijumfom Viljareal se zadržao na petoj poziciji na tabeli sa četiri boda više od Atletik Bilbaa a pobedu je danas zabeležila i Malaga koja je kod kuće savladala Valensiju rezultatom 2:0. Andalužani su pitanje pobednika rešili u drugom poluvremenu, pogocima Rekia u 36 i Sandra Ramireza četiri minuta kasnije.

Sandro Ramirez GOAL – Malaga 2-0 Valencia 22… by claytonashurst