0

UMETNOST ‘ATOMSKOG MRAVA’: Paunović i ‘Švajni’ videli ne jednu, već dve čarolije Sebastijana Đovinka (VIDEO)

Objavljeno: 22.04.17 u 12:50

Italijanski fudbaler je sa dva prelepa gola naneo prvi poraz Paunovićevom Čikago Fajersu od dolaska velike zvezde Bastijana Švajnštajgera.

Čikago je doživeo drugi poraz ove sezone, a prvi od dolaska Nemca u tim. Krivac za to nije niko drugi nego Italijan Sebastijan Đovinko koji je postigao dva gola za Toronto i odveo svoj tim do trijumfa nad ‘vatrenima’ rezultatom 3:1.

Gol za Toronto postigao je još i Zavaleta, dok je utešni pogodak za tim Veljka Paunovića delo Akama.

Međutim, sve lovorike idu Đovinku koji je ostavio veliki pečat na ovom meču, prvo sjajnim golom u 28. minutu, a zatim i prelepom ‘kiflom’ iz slobodnjaka osam minuta pre kraja.

(Izvor: youtube / Chicago Fire)

Čikago u narednom kolu ide na noge Njujorku, još jednom od favorita, punim timom zvezda i sa vrlo neugodnim domaćim terenom.