1

SUDIJSKA BRUKA: Arbitar oštetio Seltik za penal kao nikoga do sada, a ‘častio ih’ i crvenim (VIDEO)

Objavljeno: 16.04.17 u 16:35

Bilo bi manje čudno da su uloge bile zamenjene, odnosno da je Seltiku sviran ovakav jedanaesterac.

Seltik je već osvojio titulu u Škotskoj, ali današnja odluka sudije Robertsona im se ni malo nije svidela.

Gosti su u prvom poluvremenu poveli preko Tirnija, na početku drugog je za Ros Kaunti pogodio Gardin. Robertson (fudbaler) je na skoro 10 minuta do kraja doneo novu prednost Seltiku, da bi Bojs pogodio za konačnih 2:2 za nepravedno dosuđeni penal domaćinu.

Robertson je izvadio pobedu iz džepa Seltiku, defanzivac gostiju je bio blizu lopte i igrača Rosa ali nije postojalo kontakta. Domaći tim je realizovao jedanaesterac, a u sledećem napadu je Braun žestoko oborio igrača Rosa i zaradio i crveni karton.