FOTO screenshot

PRIMERA: Hihon dva puta vodio, ali Real je pobedio (VIDEO)

Objavljeno: 15.04.17 u 18:15

Francuski stručnjak je protiv Sportinga izveo kombinovani sastav.
Real je rezultatom 3:2 savladao Hihon, a ranije danas je i La Korunja sa 2:0 porazila Malagu.

Preko hrvatskog internacionalca Čopa je Hihon stigao do vodstva, ali je već posle tri minuta sjajnom solo akcijom i još boljom realizacijom Isko doneo izjednačenje na ‘Fernandez Borbalanu’.

Vesga je početkom drugog poluvremena postigao gol za novu prednost Sportinga, ali je nakon toga gostujući tim pogodio još dvaput. Prvo je Morata zatresao mrežu, a potom i Isko u 90. minutu za ceo plen.

Golove su za Deportivo danas postigli Hoselu i Moskera, obojica u drugom poluvremenu što je bilo dovoljno za sedmi trijumf ove sezone.