0

PRIMERA: Barsa pobedila na krilima Mesija, pet golova u prvom poluvrmenu (VIDEO)

Objavljeno: 15.04.17 u 22:35

U 32. kolu španske Primere Barselona je na Kamp Nou savladala Real Sosijedad 3:2 (3:2) i pred ‘El klasiko’ ostala u trci za šampionsku titulu.

Veoma čudan meč na Kamp Nou. Pet golova u prvom poluvrmenu, od čega tri za četiri minuta, a onda poluvreme bez pogotka. Junak pobede Katalonaca i prekida crne serije od dva uzastopna poraza bio je Mesi. Argentinac je načeo Baskijce golom u 17. minutu, bio je to pravi projektil. U 37. minutu bilo je 2:0, Suarez je asistirao do Mesija, a ovaj pogodio na prazan gol.

Real Sosijedad se u igru vratio u 42. minutu kada je Umtiti postigao autogol. Ipak, samo dva minuta kasnije Alkaser je ponovo odvostručio prednost Barse, ali svega dva minuta kasnije je Prieto smanjio na 3:2, ispostaviće se konačnih na kraju. Drugo poluvreme prošlo je bez prave šanse, što je išlo na ruku četi Luisa Enrikea.

Barcelona vs Real Sociedad 3-2 – All Goals… by HdGoal

Barsa za četiri dana dočekuje Juventus u revanš meču četvrtfinala Lige šampiona gde juri minus od tri gola, a potom u nedelju gostuje Realu u ‘El Klasiku’ koji bi mogao da reši pitanje šampiona Španije.