0

BUNDESLIGA: Nemci se raspucali, gledaćemo Lajpcig u Ligi šampiona (VIDEO)

Objavljeno: 15.04.17 u 18:29

I matematički će Lajpcig igrati elitno takmičenje, u najgorem slučaju u kvalifikacijama.
Danas je odigrano šest mečeva nemačkog prvenstva i viđeno je čak 23 pogodaka.

Najviše ih je bilo na utakmici Hofenhajm – Menhengladbah, čak osam. Salaj je pogodio dvaput za vodstvo domaćina, da bi preko Vestergarda i Stindla Menhengladbah izjednačio do poluvremena. A onda još četiri gola u nastavku. Demirabi je bio strelac za 3:2, Ut je povećao prednost domaćina, da bi Daud ubrzo smanjio na gol zaostatka. Demirabi je drugim golom na meču rešio pitanje pobednika.

Frajburg je primio čak četiri gola u 19. pobedi Lajpciga ove sezone. Poulsen je otvorio goleadu ne tako rano, u 36. miuntu duela, da bi Verner već nakon šest udvostručio. Keita je na startu drugog poluvremena pogodio za 3:0, a Deme u poslednjem minutu utakmice.

Yussuf Poulsen Goal HD – RB Leipzig 1 – 0 SC… by billiemccarroll

Volfsburg i Dortmund su postigli u pobedama po tri pogodaka, ali su ‘milioneri’ primili jedan od Frankfurta.