LIGA ŠAMPIONA: Torino slavi Dibalu, Barseloni ponovo treba čudo (VIDEO)

Objavljeno: 11.04.17 u 22:46

U prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona slavio je domaći tim.
Rezultatom 3:0 je Juventus u Torinu porazio Barselonu.

Veoma rano viđen je prvi gol. Akcija Juventusa je tekla preko leve strane nakon čega je prebačena desno do Kvadrada koji je bio bez čuvara. On je ušao u šesnaesterac i proigrao Dibalu koji je imao vremena da se okrene, i iz okreta gađa i savlada Ter Štegena za vodstvo domaćina.

I u 21. minutu je Argentinac pogodio za Juventus. Ponovo je napad tekao levom stranom, loptu je vukao Mario Mandžukić koji ju je dodao Dibali, a on je iz znatno veće udaljenosti ponovo matirao čuvara mreže Katalonaca.

Poslednji gol na utakmici viđen je u 55. minutu kada je nakon korne Miralema Pjanića Kjelini lako izašao na kraj sa Maskeranom i pored argentinskog igrača glavom matirao Nemca za 3:0.

Barselona je takođe imala nekoliko izuzetno dobrih prilika, ali je večeras Đanluiđi Bufon za njih bio nepremostiva prepreka.