0

E MOJ GOLMANE: Bizaran potez zbog kojeg je njegov klub izgubio u 93. minutu (VIDEO)

Objavljeno: 09.04.17 u 14:09

Ovo je potez koji golmani uglavnom veoma rano nauče da ne smeju da rade.
Kakav meč jutros u Meksiku, Čivas iz Gvadalahare je pobedio Pueblu sa 3:2, ali jedan detalj će posebno ostati upamćen.

Svašta se izdešavalo, a počelo je vodstvom Pueble koja je za šest minuta prvog poluvrremena postigla dva gola.

Onda neverovatan drugi deo igre, u 55. minutu je Gvadalahara preko Pulida smanjila zaostatak, da bi uskoro Vaskez dobio crveni karton u redovima domaćih. Posle nekoliko minuta je drugi žuti dobio Kortez iz Pueble, koji je prvi žuti karton zaradio minut nakon crvenog Vaskeza.

Senturion na 15 minuta do kraja utakmice pogađa svoju mrežu za 2:2, a onda u 93. minutu bizarna greška golmana Kampestrinija koji je želeći da deganžira loptu ka svojim napadačima, spustio na zemlju a da pritom nije video da iza sebe ima Fjera. On je uzeo loptu čuvaru mreže Pueble i na prazan gol pogodio, te doneo tri boda prvoplasiranom Čivasu.