FOTO screenshot

PRIMERA: Barselona korak dalje od titule, isključenje za Nejmara (VIDEO)

Objavljeno: 08.04.17 u 23:36

U poslednjem današnjem duelu su Katalonci pretrpeli poraz bez postignutog gola.
Malaga je na ‘La Rosaledi’ rezultatom 2:0 savladala Barselonu koja je meč završila sa desetoricom.

Veoma grubo je od samog starta zaigrao gostujući tabor koji je imao ulogu favorita, ali je u 32. minutu nakon odlične asistencije Karlosa to uzdrmao Ramirez prvim golom na meču. Početkom drugog poluvremena taktička izmena da Inijestom zemeni Suareza Enrikeu nije donela mnogo. Nejmar je zbog grubog faula isključen na 25 minuta do kraja, Barsa je bila na cedilu, a konačan udarac joj je zadao Džoni u poslednjem minutu suserta za sigurnu pobedu Malage.

All Goals & Highlights HD – Malaga 2-0… by BundesVideo

Takođe je i Sevilja danas slavila, Jovetić je započeo goleadu u 53. sekundi, da bi se kasnije nadovezali Sarabija i Korea u prvom, kao i Ben Jeder u drugom poluvremenu. U međuvremenu je Kakuta dva puta pogađao za Deportivo, ali nedovoljno da se izbegne poraz.