0

EMOTIVNO: Piksi nije mogao da gleda kako njegov igrač izvodi penal u velikom derbiju, kamera ga je sve vreme pratila (VIDEO)

Objavljeno: 08.04.17 u 14:49

Na poluvremenu gradskog derbija između Gvangžu Evergrandea i Gvangžu R&F rezultat je 1:1, a glavna ličnost prvog dela igre bio je srpski trener Dragan Stojković Piksi.

Legenda Crvene zvezde nije mogla da gleda kako penal za izjednačenje šutira zvezda tog tim Zahavi. Dragan Stojković je prvo proslavio odluku sudije da svira penal, a potom je okrenuo leđa i čučnuo. Nije mogao da gleda šta se događa. Naravno,Izraelac je pogodio, Dragan Stojković Piski se okrenuo, a kap znoja se samo slila niz lice. Olakšanje pred drugo poluvreme derbija ‘Zida’…

Molimo sve koji budu koristili video HotSporta da linkuju ka našem portalu HotSport.rs