0

PREMIJER LIGA: Šok! Palas tukao Čelsi na Stamford bridžu, Totenhem prišao na ‘minus sedam’ (VIDEO)

Objavljeno: 01.04.17 u 18:13

U 30. kolu engleske Premijer lige videli smo jedno od najvećih iznenađenja u sezoni, pošto je do sada neprikosnoveni Čelsi poražen od Kristal Palasa posle preokreta sa 2:1.

Malo ko je očekivao da će ‘plavci’, koji se nalaze u velikom naletu ka tituli šampiona Engleske, doživeti poraz na svom terenu od unapred prežaljenog Kristal Palasa. Izgleda da im dvonedeljna pauza u klupskom fudbalu ni malo nije prijala.

Iako je Čelsi došao u vođstvo u petom minutu preko Dijega Košte, tim Luke Milivojevića je uspeo da preokrene rezultat već do 11. minuta golovima Zahe i Bentekea. U ta tri minuta jedan drugom su asistirali i ispostavilo se da je već tada postavljen konačan rezultat utakmice.

Srpski internacionalac Milivojević odigrao je svih 90. minuta u ovoj velikoj pobedi Kristal Palasa.

hrabrom i pametnom igrom uspeli da osujete sve pokušaje Čelsija.

Poraz Čelsija iskoristio je Totenhem koji je golovima Dajera u 66. i Sona u 77. trijumfovao na gostovanju Barnliju i tako prišao na sedam bodova zaostatka u odnosu na lidera i gradskog rivala.

Mančester junajted napravio je novi kiks na svom stadionu, odigravši samo 0:0 protiv Vest Bromvič Albiona, a šampion Lester lako je savladao Stouk na svom stadionu sa 2:0.