Niko ne misli da sedite kod kuce, nismo ludi. Znamo da igrate i meceve Evrolige, a da je Buducnost ispala jos pre 2 meseca. Svako ko prati kosarku zna to. Zaista ne razumem ovoliku aroganciju. Desi se neki put i poraz ili pad u formi, istrosenost igraca itd. Sad je Radonjic pametniji od svih posle ove izjave. Da na nam nije rekao da ne sede kod kuce mi bismo mislili da neki drugi igraju utakmice u Evroligi. Strasno
Niko ne misli da sedite kod kuce, nismo ludi. Znamo da igrate i meceve Evrolige, a da je Buducnost ispala jos pre 2 meseca. Svako ko prati kosarku zna to. Zaista ne razumem ovoliku aroganciju. Desi se neki put i poraz ili pad u formi, istrosenost igraca itd. Sad je Radonjic pametniji od svih posle ove izjave. Da na nam nije rekao da ne sede kod kuce mi bismo mislili da neki drugi igraju utakmice u Evroligi. Strasno