0

SERIJA A: Kiksevi Džoa Harta koštali Torino velike pobede (VIDEO)

Objavljeno: 18.03.17 u 21:37

Fudbaleri Torina dočekali su Inter u meču 29. kola Serije A, a za tek nerešen rezultat mogu da „zahvale“ svom golmanu, Džou Hartu.

Inter je poveo u 27. minutu golom Kondogbije, nakon prvog od dva velika kiksa Engleza, koji je očajno reagovao nakon šuta igrača Intera, i dopustio da mu se lopta izmigolji ispod ruke i završi u mreži.

Šest minuta kasnije bilo je 1:1, pogotkom Baselija, da bi sredinom drugog poluvremena rezultat glasio 2:1 za Torino, preko Akve.

Ipak, radost je trajala samo tri minuta, kada je Kandreva iskoristio drugi veliki kiks i očajnu procenu leta lopte od strane Harta i poravnao na 2:2, što je i ostalo do kraja.