5

LIGA B TIMOVA: Loš početak Zvezde, Kolubara bolja od crveno-belih, povrede za glavobolju Božovića

Objavljeno: 13.03.17 u 14:24

Fudbaleri Crvene zvezde koji nastupaju u „B“ ekipi šampiona Srbije poraženi su u prvom kolu novoosnovanog takmičenja rezultatom 2:1 od Kolubare iz Lazarevca.

Utakmica je odigrana na terenu FS Beograda na Adi Ciganliji, a Kolubara je do prednosti stigla već u četvrtom minutu, da bi dva minuta kasnije Pavkov poravnao na asistenciju Milića.

Kolubara je međutim uspela da još jednom, preko Mihajlovića, savlada Supića, i tako zabeleži trijumf nad favorizovanim rivalom.

Za brigu Crvene zvezde su povrede Vujaklije i mladog Maksića, pa su crveno-beli meč završili sa 10 igrača.

Mogla je Zvezda do izjednačenja, ali Sikimić nije iskoristio šansu koja mu se ukazala u završnici utakmice.