0
ATP

INDIJAN VELS: Novak i Viktor startovali pobedom u dublu!

Objavljeno: 11.03.17 u 09:20

Srpski tandem, Novak Đoković/Viktor Troicki  savladao je u prvom kolu par koji čine Rohan Bopana i Pablo Kuevas rezultatom 2:1, po setovima ( 2:6, 6:3, 10:7).

Naši teniseri su do pobede došli nakon preokreta, pošto su prvi set izgubili rezultatom 6:2. U nastavku je usledilo buđenje pa je u drugom setu srpski tandem uzvatio gotovo istom merom. U poslednjem setu je usledila velika borba ali su Novak i Viktor ipak uspeli da meč reše u svoju korist, nakon 69 minuta igre.

U narednom kolu naš dubl će igrati sa pobednikom duela Pjer-Hju Erber/Nikolas MauDžon Izner/Džek Sok.  Što se tiče takmičenja u singl konkurenciji Troicki je završio takmičenje u prvom kolu, porazom od Aleksandra Dolgopolova, dok će Đoković, koji je u prvoj rundi bio slobodan, sutra odigrati svoj prvi meč na ovom takmičenju, protiv Britanca Kajla Edmunda.