0

BUNDESLIGA: Bajern gazi, Herta bolja od ‘milionera’ (VIDEO)

Objavljeno: 11.03.17 u 17:20

U 24. kolu Bundeslige Bajern je sa 3:0 deklasirao Ajntraht Frankfurt, dok je Herta u derbiju kola bila bolja od Borusije Dortmund 2:1.

Danas je Bajern možda već osvojio titulu prvaka Nemačke, jer su svi najbliži pratioci ‘kiksnuli’. Bavarci su na svom terenu dočekali Ajntraht iz Frankfurta i slavili sa 3:0. Tim iz Minhena je protivnika načeo tek u 38. minutu golom Levandovskog. Samo tri minuta kasnije bilo je 2:0, a strelac na asistenciju Dijega Košte bio je Alaba. Konačnih 3:0 za domaćina postavio je Levandovski u 55. minutu utakmice.

Bayern Munchen vs Eintracht Frankfurt 3-0 All… by jahjahashani

Derbi je odigran u Berlinu gde je Herta dočekala Borusiju iz Dortmunda. Tim iz Berlina poveo je 11. minutu kada je Ibišević uposlio Kalua, a ovaj pogodio. Borusija je do izjednačenja stigla iz prve velike šanse i šuta u okvir gola. Strelac je bio Obamejang. Ipak, velika tri boda Herti doneo je Platenhard golom u 71. minutu. Ovom pobedom tim iz Berlina se popeo na peto mesto i opet je u igri za Ligu šampiona.

All Goals & highlights HD – Hertha 2-1 Borussia… by FootballLiveGoals

Drugoplasirani tim na tabeli Lajpcig poražen je od Volfzburga 1:0, dok je Hofenhajm igrao 1:1 sa Hofenhajmom.