PRIMERA: Goleada u Barseloni, Espanjol nije ‘prokockao’ prednost (VIDEO)

Objavljeno: 10.03.17 u 23:51

Na otvaranju 27. kola španskog šampionata, slavio je domaći tim.
Na ‘RCDE’ stadionu je Espanjol pobedio Las Palmas rezultatom 4:3.

Neverovatno brzo viđen je prvi pogodak, već u prvom minutu igre kada je na asistenciju Hurada loptu u mrežu smestio Lopez. Izjednačenje je stiglo pola sata kasnije preko Lemosa, da bi ‘iz svlačionice’ pogdio Moreno za 2:1 u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.

(Izvor: YouTube/MATCH DAY SHOW)

Nije se ni nakon pauze dugo čekao novi gol, u 49. minutu je Lemos opet savladao Lopeza, da bi nespretnom reakcijom Raula Espanjolu bio sviran jedanaesterac, koji je realizovao Pjati. Hurado je povećao na 4:2 u 74. minutu meča i u dobroj meri rešio ovaj duel. Garsija je dao nadu da Las Palmas ipak izbegne poraz, golom u 84. minutu meča, ali je gosti ipak bio savladan.

PRIMERA: 27. kolo