0

NEKO JE PREVARIO VERATIJA: Igrači Barselone su mi na 3:1 rekli da je gotovo…

Objavljeno: 09.03.17 u 17:12

Fudbaler Pari Ser Žermena Marko Verati otkrio je deo razgovora sa igračima Barselone tokom sinoćne utakmice revanša osmine finala Lige šampiona.

Vezista Parižana posle teškog poraza od 6:1 na Kamp Nou i šokantne eliminacije iz Lige šampiona istakao je reči igrača Barselone na terenu posle gola koji je u 62. minutu postigao Edinson Kavani: ‘E sad je stvarno gotovo’.

Kavanijev gol nas je malo smirio. Čak sam tada razgovarao i sa igračima Barselone, koji su mi sami rekli da je sve gotovo – izjavio je Verati.

RAMOS JE ŽELEO DA BARSA ISPADNE: Pike je jedva dočekao da mu odgovori – ‘Biće seksa’! (VIDEO)

Šta se zatim dogodilo, nikome među ‘svecima’ nije jasno.

-Nemam objašnjenje za tri gola za sedam minuta… To je fudbal. Nikad neću zaboraviti ovu utakmicu, nadam se da će ona svima poslužiti kao važna lekcija – istakao je italijanski reprezentativac.