0

PRIMERA: Tražili ste, gledajte! Raspucao se Katai, novi gol Srbina u Primeri (VIDEO)

Objavljeno: 06.03.17 u 22:40

Samo 10 minuta igre je bilo potrebno srpskom plejmejkeru da zatrese mrežu Andalužana.
Danas je u završnoj utakmici 26. kola Primere viđen remi (1:1) na meču Alavesa i Sevilje.

Već u 23. minutu su gosti preko Ben Jedera poveli sa 1:0, on je odlično iskoristio asistenciju Sarabije i postigao jedini pogodak u prvih 45 minuta.

Ključni momenat se dogodio u 65. minutu kada je Ibaija na terenu zamenio srpski internacionalac koji je u 75. minutu pogodio mrežu Rika.

Aleksandar Katai Goal HD – Deportivo Alaves 1-1… by alexpaul-percec [stextbox id=“hotsport_text_box“]