0

NAŠ GOLMAN POCRVENEO NA KLUPI: Milinković-Savića žestoko razbesnela odluka sudije! (VIDEO)

Objavljeno: 05.03.17 u 22:06

Naš mladi reprezentativac, Vanja Miliklović-Savić isključen je u utakmici 24. kolu poljske Ekstraklase, u kojoj je njegova Lehija poražena na gostovanju u Poznanju od Leha sa 1:0.

Ovaj meč će ostati upamćen ne po golovima već po tome što je sudija podelio čak tri crvena kartona, sva tri igračima gostujućeg tima.

Jedini pogodak na meču postigao je Radoslav Majevski u 70. minutu utakmice a nakon toga je usledila revija isključenja. Najpre je u 76. minutu nakon zbog drugog žutog isključen Gregorž Kuvsik a svega minut kasnije pocrveneo je i Slavomir Peško.

Nakon drugog isljučenja u kratkom vremenskom intervalu klupa Lehije je. očekivano, reagovala vrlo burno, a zbog tada je zbog protesta crveni karton pokazan Vanji Miliković-Saviću kojeg je ta odluka sudije dodatno razbesnela.

Red Card Peszko (1-0) — Lech Poznan – Lechia… by zyhrijearifi