0

SUPERLIGA: Južnjački derbi pod Bagdalom posle preokreta pripao Nišlijama, Čuka sigurna u Subotici

Objavljeno: 04.03.17 u 18:04

U senci večitog derbija odigrane su ostale utakmice 24. kola Super lige, među kojima je najupečatljiviji bio onaj u Krušrvcu gde su je Radnički savladao domaći Napredak sa 2:1.

Kruševljani su dobro otvorili utakmicu, u 20 minutu poveli pogotkom Ibahima Ndajea, a tim rezultatom se otišlo i na veliki odmor. Međutim nastavak je doneo ekspresan preokret, u režiji iskusnog Saše Stojanovića, koji je sa dva pogotka u četiri minuta najavio pobedu svoje ekipe.

Bivši fudbaler Crvene zvezde je najpreu u prvom minutu nastavka doneo izjednačenje a zatim i u 50 minutu ispostaviće se postavio i konačnih 1:2.

Svoj put ka plej-ofu nastavila je i ekipa Čukaričkog, koja je na gostovanju u Subotici savladala Spartak rezultatom 1:0. Jedini pogodak na meču postigao je Darko Zorić u 52. minutu i tako doveo Brđane na četiri boda od pozicije koja vodi u plej of.