AdmiralBet ABA Liga

ABA LIGA: Mornar odigrao sjajno, zasluženo će opstati (VIDEO)

Objavljeno: 04.03.17 u 19:35

Domaćin je gotovo tokom prvog poluvremena obezbedio devetu pobedu u takmičenju.
Mornar je na svom parketu savladao Igokeu sa 83:76 i praktično osigurao opstanak u ABA ligi.

Barani su odlično ušli u utakmicu, tokom prvog kvartala ubacili 30 poena i već u tom delu igre imali dvocifrenu prednost. Isto je nastavljeno i u narednih 10 minuta, a na poluvremenu su gosti iz Laktaša imali minus od 22 poena.

Igokea je u drugom poluvremenu zaigrala bolje, brzo se spustila ispod 20 poena zaostataka ali je još uvek rezultatski nadmoćniji bio domaćin, koji je uprkos dobroj igri tima iz BiH u završnici slavio bez većih problema.

(Izvor: YouTube/ABA liga j.t.d.)

Najbolji u pobedi svog tima je bio Voler sa 15 poena, Džouns je postigao 14, a Elis 13. Na drugoj strani je Šibalić ubacio 18 poena.