1

‘NAJSREĆNIJI POGODAK IKADA’: Mitrov Njukasl postigao gol o kom priča cela Evropa (VIDEO)

Objavljeno: 01.03.17 u 11:10

Potpuno je neverovatno kako je lopta završila u, verovatno, jedinom nebranjenom delu gola Brajtona.

Njukasl je sinoć savladao Brajton rezultatom 2:1, a kao što smo već pisali, meč je obeležio Aleksandar Mitrović koji, iako nije igrao ni minut, posle drugog gola je ušao na teren i ‘išamarao’ saigrače u sklopu samo njemu znanog radovanja.

MITAR ‘POLUDEO’: Erupcija oduševljenja i šamari saigračima (VIDEO)

Međutim, pre te scene, jedna od ‘žrtvi’ Mitrovih šamara, Mohamed Diame, već je dospeo u žižu javnosti na ‘ostrvu’, ali i ostatka Evrope, pošto je postigao jedan od najslučajnijih golova u istoriji fudbala.

Diame je u 81. minutu izjednačio rezultat i pokrenuo preokret Njukasla tako što je loptu zakačio petom, gotovo leđima okrenut golu, nakon čak dva nespretna pokušaja svojih saigrača.

Dan kasnije, ‘stari kontinent’ bruji o ovom pogotku Diamea.

(Izvor: youtube / Buggy Sportnet)