PRIMERA: Brašanac asistirao u velikoj pobedi Betisa, Valensija sigurna na ‘Mestalji’ (VIDEO)

Objavljeno: 28.02.17 u 23:23

Danas je počelo 25. kolo španskog fudbalskog prvenstva.
Viđeno je čak osam pogodaka na tri utakmice.

Značajnu ulogu u pobedi Betisa nad Malagom imao srpski internacionalac Darko Brašanac koji je ‘namestio’ Martinu gol za izjednačenje na samom startu drugog dela igre. Čovek odluke je bio Sanabrija 15 minuta pre kraja, a prvi gol je delo Fornalsa.

Jonas Martin Goal HD – Malaga 1-1 Real Betis 28… by lifefootball

Valensija je protiv Leganjesa do prednost došla već u 29. minutu kada je Ererina savladao Elijakim Mangala. Iako priličmno ofanzivna postava domaćina, ‘slepi miševi’ više nisu realizovali nijednu šansu, a u finišu su imali i igrača više.

U prvom meču dana je Eibar na izvanredan način došao do remija. Sosijedad je u dva navrata vodio, ali je preko Pedra Leona u trećem minutu nadoknade gostujući tim sa igračem manje došao do 2:2.